Firmanızın organizasyon ve yönetim hedef stratejilerine göre hazır kalıplar üzerine oturtulmuş paket programlar şeklinde satışa sunulan yazılımlar size uygun olmayabilir. Bu şekilde paket program kullanımında yaşanan sıkıntıların bazıları şunlardır;

• Satın aldığınız ya da kiraladığınız paket yazılım sizin istediğiniz fonksiyonlara sahip olmayabilir ve sizin işleyişinizi hızlandırmak yerine daha fazla zaman kaybına neden olabilmektedir.

• Satın aldığınız ya da kiraladığınız paket yazılım sizin asla kullanmayacağınız birçok özelliğe sahiptir ve siz bu kullanmayacağınız özellikler için fazladan para ödemek zorunda kalırsınız ve maddi kayıplar yaşarsınız.

• Programın menüsü sizin ihtiyacınızdan farklı olabileceği için kullanım zorluğu yaşar ve zaman kaybedersiniz.

Sizlere sağlayacağımız size özel tasarlanmış yazılımlar ile tam olarak sizin firmanızın ve sizin ihtiyaçlarınızın cevabını vermiş olacağız.

Firma ve ihtiyaç analizi
Analiz sonrası oluşturulan tam yazılım algoritması
Yazılımın aşamalarını ve fonksiyonlarını anlaşılabilir bir şekilde şematik olarak raporlanması
Tasarım çalışması
Kodlama ve sistemleştirme aşaması
Oluşan yazılımın sizler ile birlikte test edilmesi
Yazılımın teslim edilip kullanımı ile ilgili eğitim verilmesi
Sürekli ve etkin destek sağlanması
JV Bilgi Teknolojileri olarak işinize değer katacak profesyonel çözümler sloganının altını doldurmak için ülkemizde ve dünyada kurumsal gelişmeleri takip eder bu gelişmelerden müşterilerimizin "kolayca" faydalanabilmesi ve hızlı entegre olabilmesi için projeler geliştiririz.
Semih Ersöz
Kurucu Ortak

Bizimle İletişime Geçin

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler için bize ulaşın