Markanızın müşterilere dijital araçlarla sağlıklı ulaşma sürecinde yanınızdayız!

Web sitesi markanızın dijital dünyadaki kimliğidir. Kullanıcılar için ergonomik,  modern ara yüze sahip, hızlı ve en önemlisi web deryasında bulunabilir olmak müşterilere ulaşmanın altın kurallarıdır. Web yazılım uzun vadeli planlarınız için profesyonellik gerektirir.

Web Tasarım

Kısa ve uzun vadeli hedeflerinize hizmet etmek için sizi can kulağıyla dinliyoruz. 

-Kurguluyoruz, tasarlıyoruz, test ediyoruz.

Rakip ve sektör analizi yapıyor, bu paralelde öneriler sunuyoruz.

-Geliştirilebilir, en yeni teknolojide güçlü altyapılar sunuyoruz.

-Performanslı siteler tasarlıyoruz.  Hız önemlidir.

-Ergonomik tasarlıyoruz.

 

Web Yazılım

Kolay yönetilebilen, fonksiyonel, üzerinde değişiklik yapılabilen,  modern, güncel ve dinamik web yazılımları geliştiriyoruz.

-Güçlü ve performansa dayalı web tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

-Fonksiyonel B2b bayi yönetim sistemleri geliştiriyoruz. 

-Performans odaklı E-Ticaret siteleri geliştiriyoruz.

-Pazar yerleriyle entegrasyon sistemleri geliştiriyoruz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Evet! JV Bilgi Teknolojileri, hazır şablonlar halinde web tasarım modülleri sunmaz. Bunun yerine, sunulan tasarım çalışmalarının tamamı markanızın, hedef kitlenizin ve ürün / hizmetlerinizin yapısına göre özel olarak kurgulanır. Tamamen özgün, kişiselleştirilmiş, kurumsal ve profesyonel tasarımlardan yararlanmış olursunuz.

JV Bilgi Teknolojileri olarak paket hizmetler tanıtmaktan kaçınıyoruz. Çünkü her bir marka ya da web projesinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Web tasarım fiyatları, yönetim panelinde ihtiyaç duyduğunuz özellikler, sitenizdeki sayfa sayısı, dil seçeneği sayısı ve diğer bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0212 945 8289

Evet!
E-ticaret JV Bilgi Teknolojileri’nin son yıllarda yoğunlaştığı en önemli hizmetidir. www.jventegre.com adresinde pazaryerleri için Türkiye’nin en gelişmiş entegrasyon servisini sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayınız. 0212 945 8289

Evet!
Web sitesi kurma amacınızdan söz edin, size maksimum dönüşüm odaklı, prestijli ve isminizi bir marka değerine dönüştürecek bir web sitesi tasarlayalım. Kişisel isimlerin markalaştığı yeni dijital dünyada, insanları etkilemenin en iyi yolu web siteniz olacak.

Tercih Ediliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler için bize ulaşın